Türkçe English Pусский العربية
İnsan sağlığına ve çevreye verdiğimiz değer ile gelişen teknolojiyle birlikte daha sağlıklı, daha çevreci tesisler inşaa ediyoruz.

Sağlığın değerini biliyor ve besin zincirimizde önemli yeri olan etin. Kesimhanelerden başlayarak; sofranıza ulaşıncaya kadar her alanda sağlıklı ve çevreci ürünler sunarak hem size, hem de çevreye hizmet veriyoruz.

Mimar Salih Ergene

ASMERT, 3-6 Mart 2011'de Uluslararası İhtisas Fuarı FOTEG İSTANBUL'da

FOTEG İSTANBUL Fuarı Türkiye'de ilk Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı olup, aynı zamanda uluslararası fuarcılıkta kalitenin belgesi olarak kabul edilen Ufi Approved Event (Ufi Onaylı Fuar) Sertifikası'na sahiptir. Asmert olarak,mezbaha ve bu et üretimi sektöründeki kalite standardımıza uygun olarak,bu organizasyonda,müşterilerimize yeni ürünlerimizin tanıtım ve sunumunu yaparak,proje ve üretim alanındaki yeniliklerimizi paylaşmayı hedeflemekteyiz.


En son teknolojilerin tanıtılacağı bu platformda, hem yeni iş imkanlarının yaratılmasını sağlamak,hem de yeni ürün ve üretim teknolojileriyle buluşmak amacıyla, tüm profesyonel ziyaretçi ve sektör girişimcilerini salon 1, 25 nolu standımıza davet ediyoruz.
 Danışmanlık Hizmeti


Asmert'in faaliyet alanları içinde uzun yılların kazandırdığı tecrübe vardır. Bu tecr&u... daha fazlasi ›

Paketleme


Paketleme sistemleri üreticiden tüketiciye ulaşımda son halka olduğundan büyük ... daha fazlasi ›

Büyük ve Küçükbaş Besihaneleri


Asmert konusu itibari ile hayvansal tesisler projelendirip hayata geçirir. İlk halka besi &c... daha fazlasi ›

İthalatlar & Teminler


  Asmert kurmakta olduğu tesislerde makine ve ekipmanın büyük bölümü... daha fazlasi ›